Urządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening

Urządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening

Każdy wie, że białe zęby i świeży oddech to podstawa dobrego wizerunku i zdrowego uśmiechu, ale niestety picie kawy, palenie papierosów, niezdrowa dieta oraz kamień nazębny powoduje, że uśmiech przestaje być atrakcyjny, odbiera pewność siebie oraz dobre samopoczucie. Na szczęście efekt białych i zdrowych zębów możesz uzyskać bez wychodzenia z domu wykorzystując do tego urządzenie do wybielania zębów. Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się, jakie urządzenie jest najlepsze i jak uniknąć rozczarowań przy wybielaniu zębów.

Rio Blue Light Teeth Whitening – Sprawdź ofertę w drogerii NuviaLab

Urządzenie do wybielania zębów w domu? Czy to możliwe?

Wraz z rozwojem techniki i medycyny, możemy cieszyć się możliwością skutecznego wybielania zębów bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki połączeniu niewielkiej lampy emitującej niebieską wiązkę światła oraz specjalnego żelu, możesz uzyskać efekt wybielania taki sam, jak w gabinecie stomatologicznym. Tak wygodna forma wybielania zębów spowodowała, że urządzenie Rio Blue Light Teeth Whitening stało się niezwykle popularne. Dzięki niemu każdy może cieszyć się pięknym białym uśmiechem.

Co to jest Rio Blue Light Teeth Whitening?

W skład zestawu do wybielania zębów o nazwie Rio Blue Light Teeth Whitening wchodzi:

  • lampa wybielająca – emitująca specjalne światło,
  • 2 ustniki,
  • aplikatory z żelem,
  • 2 baterie,
  • próbnik odcieni,
  • instrukcja obsługi (ulotka).

Urządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening

Jakie efekty daje stosowanie Rio Blue Light Teeth Whitening?

Urządzenie do wybielania zębów działa w oparciu o najnowszą technologię, która wykorzystuje do tego wiązkę niebieskiego światła jednocześnie aktywując działanie żelu wybielającego. Co prawda, dawka substancji wybielającej jest nieco mniejsza, niż ta, którą stosują stomatolodzy, ale dzięki temu masz pewność, że wykonanie zabiegu wybielania zębów w domu jest całkowicie bezpieczne, a efekty zbliżone do tych, które można uzyskać w profesjonalnym gabinecie. Takich rezultatów nigdy nie uzyskasz stosując „wybielające” pasty do zębów.

Efekty stosowania mogą pojawić się już po pierwszym użyciu. Możesz to sprawdzić dzięki załączonemu do zestawu próbnikowi odcieni.

Czy urządzenie o wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening jest bezpieczne?

Według opinii użytkowników stosowanie urządzenia jest łagodne dla dziąseł oraz nie powoduje nadwrażliwości zębów. Należy jednak pamiętać, aby stosować się do wytycznych opisanych w instrukcji obsługi urządzenia, która dołączona jest do zestawu.

Opinie na temat Rio Blue Light Teeth Whitening

Poniżej przytaczamy opinię naszej czytelniczki Agnieszki, która korzystała z urządzenia Rio Blue Light Teeth Whitening i zainspirowała nas do napisania tego artykułu.

Czy znacie urządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening? Napiszcie o nim koniecznie! Nie wierzyłam, że wybielanie zębów w domu może być możliwe, a tym bardziej skuteczne, a jednak myliłam się. Jestem nałogową palaczką i kawoholiczką, dlatego moje zęby były potwornie żółte. W 3 tygodnie odzyskałam naturalny kolor swoich zębów za cenę dużo niższą niż wizyty w profesjonalnym gabinecie. Zabiegi wybielania wykonywałam w domowym zaciszu i zawsze zgodnie z instrukcją producenta. Moje zęby i dziąsła nie stały się nadwrażliwe. Odzyskałam pewność siebie i z przyjemnością patrzę na swoje zdjęcia, na których moje zęby wyglądają jak białe perełki! Polecam każdemu, kto marzy o pięknym uśmiechu!:) Aga.Agnieszka

Czy warto kupić urządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening?

Zdecydowanie tak, gdyż za niewygórowaną cenę otrzymujesz zestaw, dzięki któremu wybielanie zębów stanie się możliwe w domu za cenę niższą niż w gabinecie, a efekty będę bardzo zbliżone. Dzięki Rio Blue Light Teeth Whitening odzyskasz zdrowy i piękny uśmiech, pewność siebie oraz doskonałe samopoczucie. Uśmiechanie się do zdjęć już nie będzie problemem!

Cena oraz gdzie kupić zestaw Rio Blue Light Teeth Whitening? Sklep czy Allegro?

Urządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth WhiteningUrządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening dostępne jest w wielu sklepach i w różnych cenach. Zweryfikowaliśmy wiele ofert i najkorzystniejszą jest zdecydowanie oferta drogerii NuviaLab.

Urządzenie do wybielania zębów do wybielania zębów dostępne jest w cenie jedynie 233,91 zł (przecena z 259,90 zł!), a kupując więcej (na prezent, dla partnera czy partnerki) oszczędzasz dodatkowe pieniądze. Ponadto, drogeria oferuje darmową wysyłkę, co zdecydowanie czyni tę ofertę najkorzystniejszą na na rynku.

Poniżej przygotowaliśmy podsumowanie cenowe.

Rio Blue Light Teeth Whitening
Ilość zestawów Cena Oszczędzasz
1 233,91 zł 25,99 zł

Rio Blue Light Teeth Whitening – Sprawdź ofertę w drogerii NuviaLab

Share

4 thoughts on “Urządzenie do wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening”

  1. Kupiłam i bardzo szybko odzyskałam swój naturalny kolor zębów. Niestety piję baaaaaaaaaaardzo dużo kawy i moje zęby na tym cierpią.

  2. Kiedyś wybielałem zęby w gabinecie i przez jakiś czas cierpiałem na nadwrażliwość. Teraz robię to w domu z Rio i nie mam żadnych problemów z nadwrażliwością. To pewnie dlatego, że dawka substancji wybielającej jest mniejsza niż w gabinecie dentystycznym. 🙂 Tak czy owak, polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *