serum pod oczy Transformulas Eye Lightening

Serum pod oczy Transformulas Eye Lightening. Czaruj spojrzeniem!

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, delikatna i wymaga specjalnego traktowania, gdyż narażona jest na działanie promieni słonecznych oraz innych czynników drażniących. Warto dbać o te miejsca nieco inaczej – stosując serum pod oczy. Dzięki temu unikniesz lub spowolnisz proces pojawiania się zmarszczek. Zastanawiasz się: krem czy może serum pod oczy? Przeczytaj nasz artykuł, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące pielęgnacji okolic oczu.

Transformulas Eye Lightening – Sprawdź ofertę w drogerii NuviaLab

Co to jest serum pod oczy?

Serum jest kosmetykiem mającym płynną konsystencją i oraz bardzo dużą zawartość substancji aktywnych, których zadaniem jest wnikanie w głębokie warstwy skóry i jej regeneracja. Warto stosować zarówno serum, jak i krem. Serum – ze względu na wysokie stężenie substancji aktywnych, a krem ze względu na dodatkową ochronę, zawartość substancji wygładzających oraz utrzymywanie stałego poziomu wody w skórze.

Jakie serum pod oczy wybrać i jak stosować?

Najlepszym wyborem są produkty innowacyjne, oparte na technologii nanosomowej, których zadaniem jest rozświetlenie okolic oczu oraz rewitalizujące działanie. Najlepszym w tej kategorii jest jest serum Transformulas Eye Lightening, które likwiduje objawy zmęczenia, stresu oraz pozwala ukryć niedoskonałości. Serum Transformulas Eye Lightening ma bardzo krótki i w 100% bezpieczny skład, a przede wszystkim wysokie stężenia składników:

  • Panthenol działający łagodząco na skórę,
  • Acetyl Tetrapeptide5 składnik nawilżający skórę, nadający jej sprężystości i elastyczności oraz likwidujący opuchlizny, worki pod oczami, cienie oraz sińce,
  • Kwas mlekowy poprawiający kondycję skóry.

Stosowanie polega na wcieraniu kosmetyku w okolice oczy dwa razy dziennie.

Transformulas Eye Lightening – skuteczne serum pod oczy

Serum to bazuje na technologii nanosomowej, dzięki czemu zawarte w nim składniki aktywne są w stanie docierać bezpośrednio do źródła problemu. Dobroczynne składniki zamknięte są w mikrocząsteczkach, które przedostają się do miejsc wymagających specjalnej ochrony i dopiero tam są uwalniane. Już niewielka ilość serum wystarczy, byś uzyskała rewelacyjny rozświetlający efekt bez konieczności użycia skalpela!

Serum pod oczy do cery dojrzałej i nie tylko!

Kosmetyk Transformulas Eye Lightening usuwa objawy zmęczenia oraz starzenia się skóry. Likwiduje cienie, sińce i worki pod oczami oraz ułatwia walkę z niedoskonałościami, jakimi są zmarszczki i bruzdy. Ma działanie rozświetlające i rewitalizujące, oraz co ważne – nie wywołuje przy tym żadnych podrażnień, gdyż skład serum produktu jest bardzo krótki, przyjazny i w 100% bezpieczny. Według opinii kobiet na całym świecie, jest to jeden z najlepszych kosmetyków przeznaczonych dla delikatnej skóry okolic oczu.

Serum pod oczy Transformulas Eye Lightening – jedna z wielu opinii

Moja opinia? Serum zaczęłam stosować po obejrzeniu swoich zdjęć z wakacji. Myślałam, że ten problem mnie nie dotyczy, ale zauważyłam pierwsze zmarszczki w okolicach oczu oraz pierwsze objawy starzenia się skóry… Przeraziłam się do tego stopnia, że bałam się robić aparatem zbliżenia na twarz. Na moje szczęście, odkryłam serum Transformulas Eye Lightening, które stosuję w poleczeniu z kremem z jagód Acai. Efekty były niemalże natychmiastowe. Skóra jest pięknie rozświetlona, zmarszczki bardzo się spłyciły i na nowo mogę kusić mężczyzn moim spojrzeniem.Joanna z Warszawy (30 lat)

Transformulas Eye Lightening – cena oraz gdzie kupić?

serum pod oczy Transformulas Eye LighteningSerum Transformulas Eye Lightening jest produktem ekskluzywnym, dlatego niedostępne jest w wielu sklepach. Nie znajdziesz go również w takich miejscach jak: Allegro, Ceneo, sklep Rossmann czy apteki internetowe. Serum pod oczy do nabycia jest w drogerii Nuvia Lab – link poniżej.

Przygotowaliśmy podsumowanie cenowe, które pomoże Ci podjąć właściwy wybór. Produkt ten często bywa w promocji 50%, a zamawiając więcej, oszczędzasz dodatkowe pieniądze. Doświadczenie oraz zadowolenie klientek pokazuje, że chętnie wracają one po ten kosmetyk, dlatego warto zamówić np. 2 sztuki.

Transformulas Eye Lightening
Ilość Cena Oszczędzasz
1 91,95 zł
2 174,71 zł 9,20 zł

Transformulas Eye Lightening – Sprawdź ofertę w drogerii NuviaLab

Share

1 thought on “Serum pod oczy Transformulas Eye Lightening. Czaruj spojrzeniem!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *