intimel

Intimel – Żel Nawilżający. Czy Warto Stosować? Skład, Opinie, Cena

Suchość kobiecych sfer intymnych to problem coraz częściej spotykany. Samo uczucie suchości powoduje duży dyskomfort, a gdy współtowarzyszy mu świąd oraz pieczenie, kobiety często nie są w stanie normalnie funkcjonować. Dobra wiadomość jest taka, że organizm ludzki to „maszyna” potrafiąca w sposób naturalny potrafi bronić się przed takimi sytuacjami i zwalczać je. Zła wiadomość to fakt, że niektóre elementy tej „maszyny” niekiedy zawodzą i trzeba im pomóc stosując bezpieczne produkty nawilżające oraz wspierające regenerację, np. Intimel. Warto zaznaczyć, że suchość pochwy oraz inne nieprzyjemne objawy potęgujące ten stan mogą przyczynić się do obniżenia libido. Na szczęście jest na to sposób! Zanim jednak go poznasz, przekonaj się, jakie jest działanie Intimelu.

Intimel – co to jest i jak działa?

Intimel to żel nawilżający przeznaczony dla kobiecych stref intymnych. Jego głównym zadaniem jest eliminowanie uczucia suchości pochwy oraz ułatwienie penetracji podczas stosunku. A zatem działanie to nieco różni się od tego, co oferują linie produktów takich jak Medivag czy Hydrovag.

Intimel wyróżnia się lekko kwaśnym odczynem pH i doskonale sprawdzi się w przypadku niedoboru śluzu w pochwie. Żel pomaga uzyskać naturalny poziom nawilżenia nie zaburzając przy tym mikroflory biologicznej pochwy.

Działanie:

  • ułatwia stosunek płciowy, również z użyciem prezerwatywy,
  • wspiera leczenie chorób przebiegających z występującą suchością błon śluzowych pochwy,
  • łagodzi suchość, świąd i pieczenie.

Skład:

Woda, Glikol propylenowy, Hydroksyetyloceluloza, Fosforany sodu, Kwas borowy, 2-Fenoksyetanol, Metyloparaben, Etyloparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

kliknij mnie

Intimel – opinie

Intimel to żel przeznaczony do stref intymnych cieszący się pozytywnymi opiniami przede wszystkim za względnie dobre działanie oraz niską cenę. Zatem stosunek ceny względem jakości jest bardzo dobry. Kobiety, które stosują Intimel podkreślają, iż żel pozwolił im wyeliminować większość objawów związanych z suchością pochwy, a ponadto zapewnił lepsze nawilżenie najwrażliwszych stref.

„Niska cena skłania do zakupu. Według mnie żel spełnia swe zadanie.” – Grażyna

„Żel bardzo dobry, ale nieidealny. Przez ciągłą suchość pochwy straciłam ochotę na seks. Szukam czegoś, co przywróci moje dawne libido.” – Wioleta

„W mojej opinii Intimel świetnie radzi sobie z negatywnymi skutkami wynikającymi z suchości pochwy. Daje radę!” – Monika

Femin Plus – najlepsze wsparcie dla kobiecych stref intymnych i libido!

92% kobiet, które zmagały się z suchością okolic intymnych oraz niskim libido pozytywnie oceniło suplement diety Femin Plus i zadeklarowało, że bez wahania sięgnęłyby po ten środek ponownie! Co daje przewagę Femin Plus nad innymi produktami? To jedyny taki produkt na rynku, którego bogata (bo aż 12-składnikowa!) formuła zapewnia optymalne nawilżenie kobiecych stref intymnych oraz eliminację negatywnych skutków rzutujących na obniżenie libido.

Zobacz, dlaczego kobiety wybrały ten produkt na www.feminplus.pl

femin plusDlaczego warto sięgnąć po Femin Plus?

  • Przywraca optymalne nawilżenie okolic intymnych,
  • Poprawia ukrwienie, a co za tym idzie – potęguje doznania,
  • Gwarantuje niezapomniane orgazmy,
  • Likwiduje niedobory składników odżywczych odpowiedzialnych za wysokie libido, dobre samopoczucie i energię (również tą seksualną)!
  • W 100% naturalny skład to gwarancja bezpieczeństwa!
  • Bardzo dobre opinie ekspertów i kobiet stosujących produkt.

To jednak nie wszystko! Możesz otrzymać 3 opakowania produktu gratis wybierając pakiet optymalny! W przypadku niezadowolenia z efektów, otrzymasz zwrot pieniędzy… choć ponad 90% kobiet pozytywnie oceniło działanie Femin Plus w zakresie działania na okolice intymne!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *