Depilacja laserowa w domu

Depilacja laserowa w domu? Teraz to możliwe z Rio Laser Hair Remover!

Uwaga! Ten artykuł nie jest przeznaczony wyłącznie dla Pań, gdyż z depilacji laserowej w domu mogą korzystać również mężczyźni. 🙂 Depilacja laserowa w domu staje się coraz bardziej powszechna, ponieważ możesz ją wykonywać kiedy tylko chcesz, a co najważniejsze – oszczędzasz na tym, gdyż zabieg wykonywany w domu to jednorazowa inwestycja w przeciwieństwie do drogich wizyt w salonie. Jeżeli zatem zastanawiasz się, jaki laser do depilacji wybrać, to ten artykuł jest dla Ciebie! Przeczytaj go koniecznie, zanim zdecydujesz się na zakup depilatora laserowego.

Rio Laser Hair Remover – Sprawdź ofertę bezpośrednio u Producenta   

Depilacja laserowa w domu? To możliwe!

Jak najbardziej, teraz to już możliwe i to za ułamek ceny, którą zapłacisz w gabinecie! Dzięki urządzeniom Rio Laser Hair Remover depilacja laserowa przestała być elitarnym zabiegiem, po który sięgają jedynie nieliczni. Teraz i Ty możesz cieszyć się piękną i gładką skórą.

Jak działa laser?

Rio Laser Hair RomoverDziałanie urządzeń do depilacji laserowej polega na emitowaniu intensywnego strumienia światła składającego się fali pojedynczej długości lub koloru. Emitowane światło w zakresie długości fali 600-1100nm (nanometrów) przenika przez skórę, dzięki czemu oddziałuje na melaninę zawartą w mieszku włosowym. Energia cieplna, którą jest absorbowana przez melaninę (pigment) znajdującą się w mieszku włosowym, powoduje jego nagrzanie, co w efekcie niszczy brodawkę włosa. W momencie gdy brodawka włosa osiągnie odpowiednią temperaturę, zostaje zdezaktywowana na stałe, w wyniku czego włos w tym miejscu przestaje rosnąć. Dla osoby niezaznajomionej z tematem, może wydawać się to nieco skomplikowane, ale w praktyce wygląda to znacznie łatwiej.

Jaki laser do depilacji wybrać?

Początkowo chcieliśmy przygotować ranking depilatorów laserowych, lecz produkty marki Rio nie mają sobie równych wśród innych dostępnych na polskim rynku. Ponadto, depilatory Rio to gwarancja bezbolesnej depilacji i trwałych efektów!

Jakie obszary można poddać depilacji?

  • twarz,
  • okolice bikini,
  • ręce i pachy,
  • nogi,
  • plecy.

Jak widać zatem, domowej depilacji mogą poddać się również mężczyźni.

Zalety depilacji w domu

  • wysoka skuteczność działania lasera,
  • bezbolesne usuwanie owłosienia z niemalże wszystkich dostępnych okolic ciała,
  • osiągniesz takie same rezultaty, jak w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym,
  • nieporównywalnie niższy koszt względem depilacji wykonanej w gabinecie,
  • gwarancja producenta (1 rok).

Rio Laser Hair Remover x20, x60, oraz Hello Skin IPL

Producent na swojej stronie internetowej oferuje aż 3 różne modele dostosowane do Twoich potrzeb, a jak wiadomo potrzeby uwarunkowane są obszarem ciała jaki poddany zostanie depilacji. Poniżej prezentujemy listę dostępnych i najchętniej wybieranych modeli depilatorów marki Rio Laser Hair Remover.

Rio Laser Hair Remover
Zdjęcie Nazwa Informacja
rio-x20 Scanning Laser Hair Remover x20 Możliwość depilacji 20 włosów jednocześnie.

Działa w oparciu o tradycyjne światło lasera.

rio-x60 Scanning Laser Hair Remover x60 Możliwość depilacji 60 włosów jednocześnie.

Działa w oparciu o tradycyjne światło lasera.

rio-hello-skin-ipl Hello Skin IPL Hair Remover Możliwość depilacji nawet 180 włosów jednocześnie!

Działa w oparciu o nowoczesną technikę depilacji IPL – Intense Pulse Light

Depilacja laserowa w domu – Opinie i Efekty

Rio Laser Hair Remover to absolutny faworyt wśród depilatorów laserowych oraz nr 1 wśród opinii klientów, a to ich zdanie jest przecież najwaniejsze.

Opinia Iwony:

Depilacja laserowa w domu jest możliwa! Kupiłam Rio Laser Hair Remover zachęcona opiniami czytelników i muszę powiedzieć, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Używam depilatora głównie do nóg, ale stosuję go również w okolicach twarzy, pach oraz bikini. Rio Laser Hair Remover to była najlepsza inwestycja w moją urodę. Jestem bardzo zadowolona i polecam to urządzenie wszystkim moim koleżankom.

Opinia Agnieszki:

Depilator Rio Laser Hair Remover kupiłam ze względu na moją przypadłość – hirsutyzm. Niestety nadmierne owłosienie odebrało mi kobiecość i pewność siebie. Miałam blokadę psychiczną, bu wyjść na ulicę w krótkich spodenkach, a o wyjściu w bikini na plażę w ogóle nie było mowy przez lata. Rio Laser Hair Remover odmienił moje życie, a co za tym idzie, zmiany nastąpiły również w mojej psychice, ponieważ bez owłosienia nareszcie czuję się sobą, czyli kobietą! ;-))

Depilacja laserowa w domu z Rio Laser Hair Remover

Cena i gdzie kupić laser do depilacji Rio Laser Hair Remover

Produkt dostępny jest do nabycia poprzez stronę Producenta (link poniżej). Na stronie Producenta znajdziesz także dodatkowe informacje o depilatorze oraz porady dotyczące depilacji laserowej w domu, tak by była ona jak najbardziej efektywna i skuteczna. Ponadto, do każdego zamówionego depilatora Producent dołącza płytę DVD z filmem instruktażowym. Drugiej tak dobrej oferty próżno szukać na polskim rynku, ponieważ zainwestowana kwota zwróci się już po pierwszym zabiegu depilacji!

Rio Laser Hair Remover – Sprawdź ofertę bezpośrednio u Producenta   

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *